Izaugsmes veicinātāja jeb koučs, darījumu speciālists un mamma 4 bērniem.

    Reiz pirms vairākiem gadiem man kabatā bija RTU diploms un dažādu darbu pieredze gan Nacionālajā bibliotēkā, gan zobārstniecībā, gan rotaļlietu veikalā. Es apstājos un jautāju pati sev - k

o es protu un kas man patīk: pirmā atbilde sev bija - man patīk runāt ar cilvēkiem, man patīk radoši risinājumi un man patīk kustība. Tad es izlēmu mans nākamās piecgades plāns ir kļūt par vislabāko pārdošanas menedžeri, kas pats meklē jaunus klientus un brauc uz tikšanos. Es runāšu ar cilvekiem, es meklēšu radošus risinājumus un būšu ārpus biroja.  Pēc tam sekoja pirmā darba vieta interneta portālā e-padomi un vēl pēc brīža jau mana karjera turpinājās lieliskā uzņēmumā "Hromets poligrāfija". Es aktīvi zvanīju aukstos zvanus, braucu pie klientiem uz tikšanos un regulāri mācījos dažādos kursos un semināros. Man patika sarunas ar uzņēmuma vadītājiem. Es satikos ar interesantiem cilvēkiem, speciālistiem. Man bija patiess prieks atnest klientiem jaunas idejas un atrisināt dažādus izaicinājumus. Man patika klausīties un dzirdēt. Vakaros es izlasīju daudz grāmatas par pārdošanu, komunikāciju un sevis izzināšanu. Līdz sapratu, ka gribu mācīties tālāk. 2016.gadā es pabeidzu Rīgas koučinga skolu un ieguvu zelta sertifikātu, kā arī metodes kas atbalsta cilvēku viņa personības izaugsmes ceļā. Dažādas jautājumu tehnikas, izpratne par īstu klausīšanos un sadzirdēšanu. 

Pēc katras sarunas ar cilvēku es redzu cik pārsteigts viņš ir - kā tas var būt, ka tik īsā brīdī man sakārtojās domas un tagad viss ir skaidrs šajā sarežģītajā jautājumā? Daļa no brīnuma tur noteikti ir, jo mums katram ir sava enerģija un spēks. Tomēr liela daļa ir koučinga jautājumu tehnikas efektivitāte. Tie lieliski strādā tavā labā. Es tos esmu apguvusi gan teorētiski gan praktiski.

Tagad es droši varu teikt, ka koučinga sesija tev palīdzēs izkāpt no domu mudžekļa un pašam iegūt savas atbildes uz saviem jautājumiem. Ja, vēl šaubies, tad iespējams, ka nav pienācis īstais laiks virzīties uz priekšu. Padomā, pārdomā un pajautā sev vēlreiz. Kapēc tev ir svarīgas šīs pārmaiņas?

Ja, tev ir svarīgi turpināt mācīties, augt garīgi un palīdzēt citiem, tad man būs liels gandarījums par sadarbību ar tevi. 

Ejot savu personīgo izaugsmes ceļu es rūpējos par saviem 4 "miljoniem" maniem bērniem (16,14,10,3) Katrs no viņiem ir personība un ir prasījis savu laiku un uzmanību. Augot bērniem es pamazām mācījos kļūt par pietiekoši labu mammu. Līdz kādu dienu vecākā meita atnāca no skolas ar vēstījumu no klases audzinātājas. Viņa ir teikusi, ka, tavu mammu vajadzētu klonēt, jo izaudzināt 4 t

ik labus bērnus ne katrs prot. Es tomēr domāju, ka man vēl ir kur augt. Un tomēr seminārā esmu gatava dalīties gan ar zināšanām, ko ir vērts darīt audzinot bērnus, gan ko labāk nedarīt. Koučinga tehnikas lieliski palīdz gan profesionāli, gan audzināšanā. Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .